• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Słupsk

  1. 09:00Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  2. 12:40Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  3. 14:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petljury, 32
  4. 23:59Rava Ruska cło (UA-PL)
  5. 00:30Hrebenne cło (PL-UA)
  6. 08:10Plock Dworzec PKP, ul. Dworcowa 46
  7. 09:20Wloclawek Dworzec PKS, ul. Okrzei, 65
  8. 10:20Torun Dworzec PKS, ul. Dąbrowskiego, 8/24
  9. 11:15Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska, 58
  10. 13:15Gdansk Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 12
  11. 14:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji, 1
  12. 14:35Wejherowo Dworzec PKS, ul. Kwiatowa, 15
  13. 15:50Slupsk Dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation