• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Kovel

Pan-bus Sumy
Wyjazdy: 4 Maj, 8 Maj, 9 Maj, 11 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj
  1. 09:30Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  2. 10:15Shtepivka Przystanek autobusowy
  3. 10:21Vilshana (Sumska obl.) Stacja paliw "Avias plus"
  4. 10:30Nedryhayliv Dworzec, ul. Schebetunov 8
  5. 10:42Korovyntsi ul. Lenina, 164, obok sklepu "Kalynka"
  6. 11:05Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (koło)
  7. 11:17Andriyashivka (Sumska obl.) Obok sklepu "Mix"
  8. 11:42Lokhvytsia Przystanek autobusowy "Poltawa-Bank"
  9. 12:42Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  10. 14:32Boryspil Dworzec PKS, ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  11. 15:10Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  12. 19:30Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "Zhuravlyna"
  13. 21:10Kovel ul. Warszawska, 1, stacja paliw "UPG"
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation