Według czasu
Według ceny

Kurs 19 Poland-Italy (2)

Wyjazdy: 24 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis
09:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
11:10 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
11:10 Lezajsk Dworzec kolejowy
11:15 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
11:30 Nowa Sarzyna Dworzec kolejowy
11:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
12:20 Kolbuszowa Dworzec kolejowy
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:30 Przeworsk Dworzec autobusowy
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
13:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS
14:00 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
14:15 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Dworzec autobusowy
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:05 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
15:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
15:45 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:00 Szczekociny Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory Dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Zory Dworzec autobusowy
17:15 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
07:15 Mestre Dworzec kolejowy, hotel Plaza via stazione 36
07:15 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
09:00 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
09:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:15 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:50 Roma Autostazione Tiburtina
15:45 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
16:30 Cassino bramki autostradowe
17:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
17:30 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
18:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
18:45 Pompei Piazza Mercato
19:15 Salerno Piazza Concordia
19:45 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 szt.do 25kg-zadarmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Zamosc - Battipaglia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information