• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Odesa - Enerhodar - Kharkiv (18:40)

AVTO-TRANS UKRAINA
Wyjazdy: 19 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz
  1. 18:40Odessa Przystanek autobusowy, pl. Pryvokzalna, 2, piekarnia "Bulochky"
  2. 18:55Odessa Przystanek autobusowy "Luzanivka", Autostrada Mykolaiv 168/1
  3. 19:45Kobleve Dworzec PKS, ul. Odeska, 4
  4. 21:00Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  5. 22:10Kherson Stacja paliw "Glusco", ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  6. 23:30Nova Kakhovka Dworzec PKS, ul. Paryzkoi komuny, 3 (przy wejściu)
  7. 01:00Velyka Lepetyha Dworzec PKS, ul.Kotlarewskogo 24
  8. 02:10Kamianka-Dniprovska Dworzec, ul. Centrální 2
  9. 02:40Enerhodar Dworzec PKS, ul. Molodiżna, 12
  10. 03:20Dniprorydne Dworzec, ul. Nyzhnia 58
  11. 04:00Vasylivka (Zaporizska obl.) Przystanek autobusowy, ATB Supermarket, Central Boulevard, 14A
  12. 05:00Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  13. 05:15Zaporizhia Przystanek autobusowy, pr. Sobornyi, 216 (w pobliżu sklepu "Planet of the Apes")
  14. 06:15Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu sklepu "ATB", Zaporizke shose, 45
  15. 06:40Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu "UkrSibbank", al. Slobozhanskyi, 60
  16. 08:20Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  17. 09:30Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: AVTO-TRANS UKRAINA
  • Informacje dodatkowe:

    Co 10 podróż na rejsach przewoźnika AVTO-TRANS UKRAINA ma charakter promocyjny! Kup bilet ze zniżką 99%. Szczegóły i zakup biletu za numerem telefonu INFOBUS 0800603214 (bezpłatnie).

    Zwierzęta do 5 kg. można umieścić w salonie w bagażniku za dodatkową opłatą - 150 UAH. W cenę biletu wliczony jest transport wózka składanego. Bilet uprawnia do wejścia na pokład w formie elektronicznej.
  • Bagaż: Opłata za bagaż wynosi 10% ceny biletu.
  • Rabaty: 99% 10 podróż

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation