• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kharkiv - Berdiansk (21:00)

Еlit Bus
Wyjazdy: 12 Wrz, 13 Wrz, 14 Wrz, 15 Wrz, 16 Wrz, 17 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz
  1. 21:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  2. 21:30Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 21:35Kharkiv Stacja kolejowa „Yuzhny” (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  4. 21:40Kharkiv ul. Poltawa Way, 140, CH "Rost"
  5. 21:45Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  6. 21:50Pisochin Autostrada Połtawa, 149/2 (obok "ATB")
  7. 23:00Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  8. 23:40Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  9. 23:50Pereschepyne Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 25
  10. 00:30Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, pomnik MiH
  11. 00:40Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  12. 01:15Dnipro Dworzec PKP, pl. Vokzalna, 11
  13. 01:35Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  14. 01:40Dnipro Przystanek autobusowy "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  15. 01:50Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu sklepu Epicenter, Zaporizke shose, 63
  16. 02:50Zaporizhia Przystanek autobusowy, pr. Sobornyi, 216 (w pobliżu sklepu "Planet of the Apes")
  17. 03:00Zaporizhia al. Sobornyi, 146
  18. 03:10Zaporizhia Dworzec PKP, pr. Sobornyi, 1
  19. 03:30Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  20. 04:20Vasylivka (Zaporizska obl.) Dworzec PKS, ul.Soborna, 1a
  21. 04:27Vasylivka (Zaporizska obl.) Przystanek autobusowy, ATB Supermarket, Central Boulevard, 14A
  22. 05:15Tokmak Dworzec PKS, ul. Gogolia, 93
  23. 05:23Tokmak ul. Centralna, 46, supermarket "ATB"
  24. 06:55Berdyansk Przystanek autobusowy "Palats Sportu", Melitopolske shose, 20
  25. 07:05Berdyansk Dworzec PKS, pr. Zakhidnyi, 4
  26. 07:20Berdyansk Dworzec PKP, al. Skhidnyi, 117
  27. 07:25Berdyansk Przystanek autobusowy "Tretii pliazh", ul. Tolstoho
  28. 07:35Berdyansk Przystanek autobusowy "Slobidskyi", ul. Tolstoho
  29. 07:50Berdyansk Przystanek autobusowy "Serednia kosa", ul. Marakova, 52
  30. 08:00Berdyansk Przystanek autobusowy "Dalnia kosa", ul. Marakova, 86
  • Przewoźnik: Еlit Bus
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia rowerów, wózków dziecięcych, zwierząt (z osobnym siedzeniem) - sprawdź u przewoźnika. Możliwe są dodatkowe przystanki na trasie, szczegóły po zakupie przy numerach kontaktowych przewoźnika.
  • Bagaż: 10% od ceny biletu.
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-3 lat (bez miejsca)
    10% Dzieci 4-8 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation