• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Berdiansk (21:00)

Еlit Bus
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 21:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 21:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 21:35Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  4. 21:40Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  5. 21:45Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  6. 21:50Pisochin Dálnice Poltava, 149/2 (u "ATB")
  7. 23:00Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  8. 23:40Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  9. 23:50Pereschepyne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 25
  10. 00:30Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, památník MiH
  11. 00:40Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  12. 01:15Dnipro Vlak. Nádr., pl. Vokzalna, 11
  13. 01:35Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  14. 01:40Dnipro Autobusová zastávka "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  15. 01:50Dnipro Autobusová zastávka poblíž obchodu Epicenter, Zaporizke shose, 63
  16. 02:50Zaporizhia Autobusová zastávka, pr. Sobornyi, 216 (poblíž obchodu "Planet of the Apes")
  17. 03:00Zaporizhia pr. Sobornyi, 146
  18. 03:10Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  19. 03:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  20. 04:20Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Nádr., ul. Soborna, 1a
  21. 04:27Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Zastavka, ATB Supermarket, Centrální Boulevard, 14A
  22. 05:15Tokmak Aut. Nádr., ul. Gogolia, 93
  23. 05:23Tokmak ul. Centralna, 46, supermarket "ATB"
  24. 06:55Berdyansk Aut. Zastavka "Palats Sportu", Melitopolske shose, 20
  25. 07:05Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  26. 07:20Berdyansk Vlak. Nádr., pr. Skhidnyi, 117
  27. 07:25Berdyansk Aut. Zastavka "Tretii pliazh", ul. Tolstoho
  28. 07:35Berdyansk Aut. Zastavka "Slobidskyi", ul. Tolstoho
  29. 07:50Berdyansk Aut. Zastavka "Serednia kosa", ul. Makarova, 52
  30. 08:00Berdyansk Aut. Zastavka "Dalnia kosa", ul. Makarova, 86
  • Dopravce: Еlit Bus
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier. Additional stops on the route are possible, details after purchase by the carrier's contact numbers.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací