• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Vinnytsia - Szczecin

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 1 Sie, 3 Sie, 5 Sie, 8 Sie, 10 Sie, 12 Sie, 15 Sie, 17 Sie, 19 Sie, 22 Sie
  1. 10:35Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  2. 11:00Vinnytsia Dworzec PKS, "Zachodni", Khmelnytske shose, 107
  3. 12:20Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  4. 13:00Starokostiantyniv Przystanek autobusowy, obok sklepu "Laska"
  5. 13:50Shepetivka Stacja paliw "Motto"
  6. 14:20Slavuta Kawiarnia "Suputnyk", ul. Myru, 154
  7. 14:50Netishyn Centrum handlowe, aleja Niepodległości, 22
  8. 15:10Ostrog Biuro rejestracyjne, al. Niepodległośći, 81
  9. 15:50Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  10. 17:10Lutsk Hotel "Luchysk"
  11. 20:10Yagodyn cło (UA-PL)
  12. 20:20Dorohusk cło (PL-UA)
  13. 21:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  14. 00:30Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  15. 02:40Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  16. 05:40Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 08:10Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  18. 09:40Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę. Złożony wózek dziecięcy przewożony jest bezpłatnie.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (40x40x80) i bagaż podręczny do 5 kg - bezpłatnie, każdy następny bagaż od 10 EUR.
  • Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation