Według czasu
Według ceny

Kurs 383 Rachiv-Praha-Liberec (09:00)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
09:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
11:00 Delatyn
11:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
13:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul. Pasechnaya
13:45 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
14:35 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
15:45 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
17:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
21:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:10 Krakow airport Port lotniczy
01:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Ostrava Stacja paliw Shell
03:50 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:50 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:50 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:50 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 10 USD/80 UAH
Informacje dodatkowe: Jest możliwość przewóza zwierząt ze wszystkimi dokumentami, dopłata 20-50% od ceny biletu w załeżności od wielkości zwięrza
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Liberec

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information