Według czasu
Według ceny

Kurs Riga - Sankt-Peterburg (08:40)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
08:40 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
08:55 Riga "Plavnieki 2"
11:15 Valga Dworzec PKS
12:50 Tartu Dworzec PKS
14:40 Johvi Dworzec autobusowy
15:25 Narva Dworzec autobusowy
18:00 Kingisepp Dworzec autobusowy
20:15 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
20:45 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 5-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Riga - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information