Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Košice - Praha (05:00)

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
05:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
06:10 Rožňava Dworzec autobusowy
07:05 Rimavská Sobota Dworzec autobusowy
07:50 Lučenec Dworzec autobusowy
08:50 Zvolen Dworzec autobusowy
09:20 Banska Bystrica Dworzec autobusowy, ul. 29 augusta, 37
10:00 Žiar nad Hronom Dworzec autobusowy
11:10 Nitra Dworzec autobusowy
12:45 Bratislava trolejbusowy przystanek przy dworzcu Mlynské Nivy
14:30 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
17:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Košice - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information