Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 229 Praha - Krivoy Rog

11:30 Brno
13:00 Olomouc
14:30 Ostrava Dworzec, pl.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 pl.8-9
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow airport Lotnisko
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:50 Kiev airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy
15:30 Kirovohrad
17:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Bagaż: Bagaż do 25kg(30×60×80)-za darmo, każdy dodatkowy 10 USD/80UAH
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Brno - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information