Według czasu
Według ceny

Kurs BG012 Sofia - Hamburg - Aachen

Wyjazdy: 20 Paź, 27 Paź, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 5 Sty
11:00 Sofia Dworzec autobusowy, "Serdika"
02:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
07:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
11:00 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Jena Dworzec, "Paradies"
12:15 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
15:45 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
21:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Sofia - Aachen

Popularne połączenia z Aachen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information