Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka BG012 Sofia - Hamburg - Aachen

11:00 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
02:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
04:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
11:00 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
12:15 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
15:45 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
22:15 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
22:45 Genk Aut. Nádr., pl. 7
00:00 Brussel CCN Gare du Nord
01:00 Gent Dampoort Station
02:00 Bruges Aut. Nádr.
07:00 London Victoria Coach Station, 164 Buckingham Palace Road
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Sofia - London

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací