Podle času
Podle ceny

Linka BG012 Sofia - Hamburg - Aachen

Odjezdy: 20 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 5 Led
11:00 Sofia Aut. Nádr., "Serdika"
02:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
07:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
11:00 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
12:15 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
15:45 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Sofia - Aachen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací