Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Liege - Matera

09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
06:21 Cerignola Transfer
06:30 Cerignola Via Del Mandorlo c/o TAMOIL
06:50 Canosa di Puglia Viale I° Maggio c/o Stadio Com.
07:20 Lavello Terminal bus S.S. 93
07:40 Venosa Via Diaz c/o Pensiline
08:15 Spinazzola Piazza Plebiscito
08:40 Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230
08:55 Altamura P.zza De Napoli
09:15 Matera Via Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Liege - Gravina in Puglia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information