Według czasu
Według ceny

Kurs 058 Krefeld - Berlin (08:05)

Wyjazdy: 20 Paź, 23 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 2 Lis, 3 Lis, 6 Lis, 9 Lis, 10 Lis
08:05 Krefeld Hbf, Südseite
08:45 Duisburg Hbf
09:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
09:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
10:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
10:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
13:45 Hannover ZOB
16:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Krefeld - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information