Według czasu
Według ceny

Kurs 129 Munchen - Hamburg (06:00)

Wyjazdy: 20 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 2 Gru, 4 Gru, 9 Gru, 11 Gru, 16 Gru, 18 Gru, 23 Gru
06:00 München Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
08:15 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:10 Leipzig Hbf.,Goethestr
14:00 Magdeburg ZOB am Hbf
15:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:20 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
16:45 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
18:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information