Według czasu
Według ceny

Kurs 129 Munchen - Hamburg (06:00)

Wyjazdy: 1 Lip, 3 Lip, 8 Lip, 10 Lip, 15 Lip, 17 Lip, 22 Lip, 24 Lip, 29 Lip, 31 Lip
06:00 München Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
08:15 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:10 Leipzig Hbf.,Goethestr
14:00 Magdeburg
15:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:20 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
16:45 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
18:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information