Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Bruges - Bucuresti

05:00 Bruges Dworzec autobusowy
06:00 Gent Dworzec kolejowy
06:45 Aalst Dworzec kolejowy
07:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Brussel
11:00 Liege Central Station Guillemins
11:30 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
19:00 Fagaras
20:30 Brasov
22:00 Ploiesti
23:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Gent - Bucuresti

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information