Według czasu
Według ceny

Kurs Bruges - Bucuresti

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru
05:00 Bruges Dworzec autobusowy
06:00 Gent Dworzec kolejowy
06:45 Aalst Dworzec kolejowy
07:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
11:00 Liege Central Station Guillemins
11:30 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
13:00 Timisoara Dworzec autobusowy, Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
15:30 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
16:30 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
17:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
19:00 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
20:30 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
22:00 Ploiesti Dworzec autobusowy
23:30 Bucuresti Dworzec autobusowy, Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Gent - Bucuresti

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information