Według czasu
Według ceny

Kurs 098 Mainz - Kiel (06:55)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
06:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
07:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
09:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
10:05 Siegen Berliner Straße 39
11:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:40 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
16:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
18:05 Kiel ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Mainz - Kiel

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information