Według czasu
Według ceny

Kurs 715 Lvov (Uzhgorod) - Sozopol

07:00 Lviv ul. Naukova 35a, parking near Silpo market
08:00 Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
10:45 Uzhgorod ul. Gagarina 101, Ctacja paliw OKKO
11:30 Mukachevo ul.Lavkivska 1V, Ctacja paliw OKKO
05:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:10 Balchik Gas Station, "Lafi"
06:30 Albena Dworzec
06:40 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
06:50 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
07:05 Slanchev Den Przystanek autobusowy
07:10 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
07:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
08:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
08:10 Byala Ctacja paliw
08:20 Obzor Dworzec autobusowy
09:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda post,restaurant Tornado
09:30 Aheloy restaurant Black And White
09:40 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
10:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
11:00 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris
Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Lviv - Sozopol

Popularne połączenia z Sozopol

Popularne połączenia do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information