• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 515 Lutsk - Sozopol

  1. 06:00Lutsk Przystanek autobusowy, ul. Chornovola, 1, szpital
  2. 07:00Rivne Przystanek autobusowy, ul. Makarova, 23, Shopping Center "Equator"
  3. 10:00Ternopil Stacja paliw "Shell", ul. Mykulynetska, 45B
  4. 11:00Terebovlya Stasja paliw "OKKO", ul. Knjazja Vasylka, 121
  5. 11:35Chortkiv Stacja paliw "WOG", ul. Yagolnitska
  6. 13:35Chernivtsi Glybotskyi region, Korovia village, ul. Holovna, 9, stacja paliw "AMIC Energy"
  7. 05:30Kavarna route Varna - Durankulak
  8. 06:10Balchik Stacja paliw "Lafi"
  9. 06:30Albena Dworzec
  10. 06:40Kranevo Przystanek autobusowy, obok sklepu "Minimarket"
  11. 06:50Zlatni pyasatsi Przystanek na autostradzie naprzeciwko hotelu «Breeze»
  12. 07:10Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
  13. 07:30Varna Przystanek autobusowy "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  14. 08:00Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
  15. 08:10Byala Stacja paliw obok drogi
  16. 08:20Obzor Dworzec PKS, ul. Slavianska
  17. 09:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od dworca autobusowego
  18. 09:20Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  19. 09:25Ravda poczta, restauracja "BEST"
  20. 09:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  21. 09:40Pomorie Dworzec PKS w nowym mieście
  22. 10:00Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
  23. 10:20Burgas Stasja paliw "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  24. 10:45Chernomorets Dworzec
  25. 11:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  • Przewoźnik: ODD Doris
  • Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (20x30x60) - bezpłatnie, każdy następny -30 EUR (jeśli jest wolne miejsce). Bagaż podręczny jest w autobusie z pasażerem.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation