Według czasu
Według ceny

Kurs 616 Sozopol - Dnipropetrovsk

10:00 Sozopol restaurant Cherno more
10:15 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
11:20 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
11:30 Aheloy restaurant Black And White
11:35 Ravda post,restaurant Tornado
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Obzor Dworzec autobusowy
12:50 Byala Ctacja paliw
13:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
13:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
13:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
13:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
14:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
14:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
14:30 Albena Dworzec
14:50 Balchik Gas Station, "Lafi"
15:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:30 Odessa ul.Objezdnaja - 21km, stacja paliw OKKO
11:00 Mykolaiv Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
14:00 Melitopol av. Myru 64, stacja paliw WOG
19:00 Zaporizhia Zaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking
20:00 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
Przewoźnik: ODD Doris
Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Dnipro

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information