Według czasu
Według ceny

Kurs 616 Sozopol - Dnipropetrovsk

Wyjazdy: Cz, Nd
10:00 Sozopol
10:15 Chernomorets
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
11:20 Pomorie
11:30 Aheloy
11:35 Ravda
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag
12:40 Obzor Dworzec
12:50 Byala АЗС
13:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
13:30 Varna
13:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
13:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
14:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
14:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
14:30 Albena
14:50 Balchik
15:30 Kavarna
06:30 Odessa ul.Objezdnaja - 21km, stacja paliw OKKO
11:00 Mykolaiv
19:00 Zaporizhia Zaporizhska str.1, TRK «City Mall», «Ashan», «Epicentr» parking
20:00 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Dnipro

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information