• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bydgoszcz - Kharkiv

Avtotranzit
Wyjazdy: 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź, 5 Paź, 7 Paź
  1. 13:30Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  2. 16:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  3. 18:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  4. 20:55Zosin cło (PL/UA)
  5. 22:45Yagodyn cło (UA-PL)
  6. 23:45Kovel Przystanek autobusowy, ul. Warszawska, 3
  7. 01:40Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec PKS "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  8. 03:50Korosten Dworzec PKS, ul. Bazarna, 2
  9. 07:30Kyiv Dworzec PKS "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  10. 09:20Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Europeiska, 154
  11. 11:50Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  12. 13:50Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  13. 14:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: Avtotranzit
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(50x50x80) i bagaż podręczny -za darmo, każdy następny bagaz - 10% od ceny biletu,
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Dzieci 0-6 lat
    10% Zakup w kasie №17

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation