Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 103 Kiev - Kirovograd

00:00 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
22:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
01:05 Zhashkiv przystanek na żądanie
02:35 Uman
04:31 Tyshkivka (Kirovogradska obl.) Przystanek na żądanie
04:46 Lipnyazhka Request stop
05:10 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
05:35 Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.) Request stop
06:10 Novoukrainka
07:35 Kirovohrad
07:50 Kirovohrad
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.

Pokaż wszystkie kursy Bila Tserkva - Kirovohrad

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information