Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Munchen - Essen (12:10)

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
12:30 München ZOB
13:35 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
15:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:30 Heidelberg Hauptbahnhof
18:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:50 Darmstadt Hbf, Westseite
21:20 Leverkusen Dworzec kolejowy
22:00 Düsseldorf ZOB
22:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Essen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information