Według czasu
Według ceny

Kurs 101 Munchen - Tuningen (19:30)

Wyjazdy: 28 Lip, 30 Lip, 4 Sie, 6 Sie, 11 Sie, 13 Sie, 18 Sie, 20 Sie, 25 Sie, 27 Sie
19:30 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
20:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
21:35 Merklingen Gewerbegebiet
22:10 Bad Urach Busbahnhof
22:20 Metzingen Outlet P5/P6
22:30 Reutlingen Hbf/ZOB
22:50 Tubingen Hbf/ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Tubingen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information