Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 074 Kiel - Heidelberg (07:25)

07:25 Kiel Zentral Omnibus Bahnhof
09:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
14:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:00 Duisburg Hbf
15:40 Düsseldorf
19:00 Mainz
20:35 Heidelberg
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kiel - Heidelberg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information