Według czasu
Według ceny

Kurs 164 Berlin - Hamburg (12:00)

Wyjazdy: 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru
12:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:40 Magdeburg ZOB am Hbf
15:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
16:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
17:00 Soltau Autohof Soltau Süd
17:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information