Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Duisburg - Munchen (07:25)

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
07:25 Duisburg Hbf
08:05 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
08:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
10:15 Siegen Koblenzerstraße
11:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
13:10 Aschaffenburg Busbahnhof
14:20 Wurzburg Hbf
15:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
18:10 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Duisburg - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information