Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Duisburg - Munchen (09:45)

Wyjazdy: 23 Paź, 30 Paź, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Gru, 11 Gru, 18 Gru, 25 Gru
09:45 Duisburg Hbf
10:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:15 Siegen Koblenzerstraße
13:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
15:10 Aschaffenburg Busbahnhof
16:20 Wurzburg Hbf
17:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
20:10 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Duisburg - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information