Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Duisburg - Munchen (09:45)

09:45 Duisburg Hbf
10:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:55 Dortmund
12:15 Siegen Koblenzerstraße
13:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
16:20 Wurzburg Hbf
17:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
20:10 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Duisburg - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information