Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Munchen - Duisburg (11:15)

Wyjazdy: 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru
11:15 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
13:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
15:10 Wurzburg Hbf
16:20 Aschaffenburg Busbahnhof
17:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
19:30 Siegen Koblenzerstraße
20:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:35 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
21:55 Duisburg Hbf
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Duisburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information