Według czasu
Według ceny

Kurs 051 Berlin - Dusseldorf

Wyjazdy: codziennie
10:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Magdeburg
12:30 Aschersleben Bahnhofstraße
13:00 Quedlinburg Bahnhof
13:20 Blankenburg Hbf
13:40 Wernigerode Hbf
14:05 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
14:30 Goslar Busbahnhof
14:50 Seesen Bahnhofsplatz
15:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
17:25 Kassel
19:30 Dortmund
20:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:50 Düsseldorf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information