Według czasu
Według ceny

Kurs 051 Dusseldorf - Berlin

Wyjazdy: 11 Gru, 12 Gru, 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru
08:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
09:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:55 Kassel Dworzec Wilhelmshöhe
13:25 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:10 Seesen Bahnhofsplatz
14:35 Goslar Busbahnhof
14:55 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
15:25 Wernigerode Hbf
15:40 Blankenburg Hbf
16:05 Quedlinburg Bahnhof
16:30 Aschersleben Bahnhofstraße
17:25 Magdeburg ZOB am Hbf
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information