Według czasu
Według ceny

Kurs 035 Sauerland - Berlin (05:20)

Wyjazdy: codziennie
05:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
05:35 Arnsberg Dworzec autobusowy, Zu den Werkstätten 1
05:55 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
06:10 Bestwig Dworzec autobusowy, Bundesstraße 141A
06:20 Olsberg Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
06:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
06:40 Brilon Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 45, pl.C
07:10 Marsberg Dworzec autobusowy, Bahnstraße 6
08:10 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
09:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
11:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kassel - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information