Według czasu
Według ceny

Kurs Warsaw - Kherson

12:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:40 Korosten Dworzec, ul. 2 Bazarnaya
02:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:20 Berdychiv
06:00 Bila Tserkva Dw. PKP, ul. Privokzalna 34
08:10 Uman
10:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
11:50 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
12:50 Nova Odesa
13:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
15:10 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information