Według czasu
Według ceny

Kurs Warsaw - Kherson

12:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
00:40 Korosten Dworzec, ul. 2 Bazarnaya
02:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:20 Berdychiv Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1A
06:00 Bila Tserkva Dw. PKP, ul. Privokzalna 34
08:10 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
10:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec autobusowy
11:50 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
12:50 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
13:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
15:10 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information