• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Borshchiv

Terletskiy Petro
Wyjazdy: 7 Gru, 8 Gru, 9 Gru, 10 Gru, 11 Gru, 12 Gru, 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru
  1. 20:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 23:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  3. 02:05Hrebenne cło (PL-UA)
  4. 03:50Rava Ruska cło (UA-PL)
  5. 05:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  6. 06:20Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
  7. 07:00Zboriv Dworzec, ul. Zalozetska 13
  8. 07:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 08:40Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  10. 09:20Kopychyntsi Dworzec, ul. Chortkyvska 46
  11. 10:00Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  12. 10:40Borschiv Dworzec autobusowy
  • Przewoźnik: Terletskiy Petro
  • Bagaż: 1 sz do 25 kg (60x40x20) - za darmo
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    50% Dzieci 0-6 lat
    99% Dzieci 0-6 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation