Według czasu
Według ceny

Kurs Line A1 Krakow - Shkoder

Wyjazdy: Pt
09:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
10:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:00 Bielsko-Biala Stacja paliw BP ul.Warszawska 16 (naprzeciwko PKS)
14:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
15:30 Brno Dworzec autobusowy, ul.Benešova
17:30 Bratislava trolejbusowy przystanek przy dworzcu Mlynské Nivy
08:00 Split Stacja paliw INA, Pojišanska, 21000
09:00 Omiš Stacja benzynowa INA
09:30 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
10:00 Makarska Stacja paliw INA, Vukovarska
10:15 Tučepi Magistrala D8, przystanek autobusowy
10:30 Podgora Przystanek autobusowy przy Magistrali (przy skrzyżwaniu z ul. Tina Ujevića)
11:25 Gradac Stacja paliw Ina przy magistrali
12:30 Neum Parking autokarowy przy Hotelu Jadran
13:30 Dubrovnik Przystanek autobusowy przy stacji paliw INA ul.V.Nazora
15:00 Igalo Stacja paliw Euro Petrol naprzeciw Hipermarketu Voli
15:20 Herceg Novi Dworzec
16:30 Tivat Stacja paliw INA przy magistrali, Mrčevac
17:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
18:00 Sutomore Dworzec autobusowy
19:30 Bar Stacja paliw EKO Šušanj
20:00 Ulcinj Stacja benzynowa Castellana
21:30 Shkoder Kompleks Luani-A, stacja benzynowa Alpet
Przewoźnik: Elabus
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg za darmo, każdy dodatkowy od 22 PLN zа 1 kg
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat
10% Emeryci od 55 lat
10% Grupa od 10 osób

Pokaż wszystkie kursy Krakow - Budva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information