Według czasu
Według ceny

Kurs Vulcanesti - Sankt Petersburg

Wyjazdy: 29 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 8 Lip, 9 Lip, 11 Lip, 12 Lip
04:10 Vulcănești Dworzec autobusowy
04:45 Cahul
05:40 Cantemir Dworzec autobusowy
06:25 Leova Dworzec autobusowy
07:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
08:00 Chisinau Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Orhei
10:45 Belcy
11:50 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
12:50 Soroca Dworzec autobusowy
13:50 Otaci Dworzec
15:00 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
Przewoźnik: Rute Auto Internationale

Pokaż wszystkie kursy Cahul - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information