Według czasu
Według ceny

Kurs Vulcanesti - Sankt Petersburg

Wyjazdy: 23 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 2 Gru, 6 Gru, 7 Gru, 9 Gru, 13 Gru, 14 Gru
04:10 Vulcănești Dworzec autobusowy
04:45 Cahul Dworzec autobusowy, ul. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Dworzec autobusowy
06:25 Leova Dworzec autobusowy
07:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
08:00 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Orhei Dworzec autobusowy, ul. Sadovjanu
10:45 Belcy Dworzec PKS, ul. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Dworzec autobusowy, ul. Irmita 9
12:50 Soroca Dworzec autobusowy
13:50 Otaci Dworzec
15:00 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
Przewoźnik: Rute Auto Internationale

Pokaż wszystkie kursy Cahul - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information