Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs NLA Poznan-Kremenchuk

10:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
19:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk
03:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
09:40 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
15:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
Przewoźnik: NovikovLA
Bagaż: 1szt. do (100x60x30) - bezpłatnie, każdy następny - 10% od ceny biletu.
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
5% Student
50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kremenchuk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information