Według czasu
Według ceny

Kurs 66 Mykolaiv - Vinnytsya

Wyjazdy: codziennie
07:15 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
08:25 Nova Odesa
09:40 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
10:25 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
11:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
12:50 Kryve Ozero Dworzec
13:50 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec, ul.Privokzalna 10
15:50 Dzhulynka Dworzec
16:25 Bershad Dworzec
16:50 Balanovka Dworzec
17:10 Obodivka (Vinnitska obl.) Dworzec
18:45 Tulchyn Dworzec
19:20 Bratslav Dworzec
19:55 Nemyriv
20:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1sz. wchodzi do wartosci biletu. Dalej 10% od ceny.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Mykolaiv - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information