Według czasu
Według ceny

Kurs 66 Mykolaiv - Vinnytsya

07:15 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
08:25 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
09:40 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
10:25 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
11:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec autobusowy
12:50 Kryve Ozero Dworzec
13:50 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 10
15:50 Dzhulynka Dworzec
16:25 Bershad Dworzec
16:50 Balanovka Dworzec
17:10 Obodivka (Vinnitska obl.) Dworzec
18:45 Tulchyn Dworzec
19:20 Bratslav Dworzec
19:55 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
20:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1sz. wchodzi do wartosci biletu. Dalej 10% od ceny.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Mykolaiv - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation