Według czasu
Według ceny

Kurs Moskva - Ternopil - Chernivtsi

Wyjazdy: codziennie
11:55 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
12:30 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:10 Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła М-2)
19:20 Orel AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
03:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
03:50 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
06:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
09:20 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
10:10 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
10:55 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
11:55 Zbarazh Dworzec
12:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:30 Berezhany Dworzec, ul.Privokzalnaja 3
14:05 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
14:30 Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
15:00 Galych Dworzec, ul. Okruzhna 3
15:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
16:20 Nadvirna
17:10 Kolomyya
17:50 Kosiv Dworzec autobusowy
18:10 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
19:10 Storozhynets Dworzec, ul. Fedkovytcha 2
19:30 Chernivtsi
Przewoźnik: OOO Avtokombinat-1
Bagaż: 1 bagażu do 10-30kg (100х50х30), każdy następny 50 UAH/kg
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów dozwolony za pełną cenę, dla szczegółowej informacji prośba skontaktować z centrum telefonicznym

Pokaż wszystkie kursy Moskva - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information