Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Wien

09:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
16:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
17:50 Stryi
21:30 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
22:00 Chop cło (UA-HU)
23:00 Zahony cło (HU-UA)
03:00 Budapest
08:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
10:20 Bratislava przystanek autobusowy, "Novy most"
16:30 Zagreb Dworzec, Avenija Marina Drzica 1A
19:05 Klagenfurt dw.autobusowy przy dw. Kolejowym st 16
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Dzieci 10-14 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
30% Dzieci 5-10 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Klagenfurt

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information