Według czasu
Według ceny

Kurs A04 Torino - Poland - Ukraine

08:30 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
10:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
11:30 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
12:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
13:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
15:00 Trento Lungadige Monte Grappa 18
16:00 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
17:45 Innsbruck Przystanek OlympiaWorld
20:00 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
22:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, ul. Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
05:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
06:45 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:45 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Plac Niepodległości
12:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
13:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
16:30 Chelm Dworzec autobusowy
00:20 Kovel Dworzec kolejowy, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten trasa Kijów-Warszawa, 150 km, stacja paliw "Faktor", rozdroże
07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Brintsov/FOP Melnyk/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg (90x75x25) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Torino - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation