Według czasu
Według ceny

Kurs A05 Ukraine - Poland - Palermo

08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ORLEN, ul. Stawowa 58
20:30 Brno Dworzec, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
22:15 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
11:00 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:00 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dworzec kolejowy, Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dworzec kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Dzieci 6-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Lublin - Catania

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation