Według czasu
Według ceny

Kurs A05 Ukraine - Poland - Palermo

Wyjazdy: 23 Wrz, 26 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 3 Paź, 6 Paź, 7 Paź, 10 Paź, 13 Paź, 14 Paź
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Dworzec autobusowy
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
20:30 Brno Dworzec, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
22:15 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
11:00 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:00 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dworzec kolejowy, Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dworzec kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Dworzec PKP
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Dzieci 6-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Lublin - Catania

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information