Według czasu
Według ceny

Kurs Zlochinets - Kiev

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
23:10 Zlocieniec Czaplinecka 27
00:20 Stargard Szczecinski Dworzec PKS
01:00 Szczecin Dworzec kolejowy Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
02:30 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
04:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
04:45 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
06:45 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
08:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
11:30 Katowice Dworzec, ul. Piotra Skargi 4
12:45 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
21:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
00:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
04:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-zadarmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information