Według czasu
Według ceny

Kurs 370 Talne - Kiev

Wyjazdy: 28 Cze, 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip
16:00 Talne Dworzec
16:15 Moshuriv Dworzec
16:25 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
16:30 Rogy Dworzec
16:47 Potash (Cherkaska obl.) Dworzec
17:00 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
17:35 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
18:04 Okhmativ Dworzec
18:11 Sorokotyaga Dworzec
18:40 Zhashkiv przystanek na żądanie
19:41 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
20:55 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 sztuka - 10 % od wartości biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Talne - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information