Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Bari

12:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
19:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
00:00 Chop cło (UA-HU)
18:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
19:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:30 Padova VIALE DELLA PACE
23:00 Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
23:30 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:50 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
01:50 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
04:00 Pescara Stazione autobus
05:20 Termoli Terminal bus
06:00 San Severo Stazione FS
06:30 Foggia Stazione FS
07:55 Andria AGIP via Corato / Togliatti
08:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bagaża do 60x40x30 za darmo, każdy następny - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Bari

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information