Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bari - Kyiv

Universe
Wyjazdy: 26 Kwi, 3 Maj, 10 Maj, 17 Maj, 24 Maj, 31 Maj, 7 Cze, 14 Cze, 21 Cze, 28 Cze
  1. 09:00Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
  2. 09:50Andria AGIP via Corato / Togliatti
  3. 11:00Foggia Stazione FS
  4. 11:40San Severo Stazione FS
  5. 12:30Termoli Terminal bus
  6. 14:20Pescara Stazione autobus
  7. 16:40Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
  8. 18:20Rimini Dworzec kolejowy, Piazza Battisti przystanek 'D'
  9. 20:30Bologna Dworzec PKP Piazza delle Medaglie d'Oro
  10. 21:00Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
  11. 22:10Padova VIALE DELLA PACE
  12. 00:20Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  13. 01:20Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
  14. 15:00Chop cło (UA-HU)
  15. 16:40Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  16. 17:20Mukachevo ul. Danyla Halytskoho 97, Ctacja paliw Ultra
  17. 19:20Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
  18. 20:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  19. 23:20Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  20. 01:50Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  21. 03:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Universe
  • Bagaż: 2 bagaża do 30kg (60x40x30) i bagaż podręczny do 5kg (20x20x40)- za darmo, każdy następny - 20 EUR
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    30% Dzieci 4-11 lat
    50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation