Według czasu
Według ceny

Kurs Bari - Kiev

14:15 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
15:15 Andria AGIP via Corato / Togliatti
16:30 Foggia Stazione FS
17:00 San Severo Stazione FS
17:45 Termoli Terminal bus
19:10 Pescara Stazione autobus
21:00 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
22:20 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
23:50 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:25 Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
01:30 Padova VIALE DELLA PACE
03:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Chop cło (UA-HU)
02:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:15 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bagaża do 60x40x30 za darmo, każdy następny - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Bari - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information