Według czasu
Według ceny

Kurs Bari - Kiev

14:15 Bari
15:15 Andria
16:30 Foggia
17:00 San Severo
17:45 Termoli
19:10 Pescara Stazione autobus
21:00 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
22:20 Rimini
23:50 Bologna
00:25 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
01:30 Padova VIALE DELLA PACE
03:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Chop cło (UA-HU)
02:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bagaża do 60x40x30 za darmo, każdy następny - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Bari - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information