Według czasu
Według ceny

Kurs Lviv - Madrid

Wyjazdy: Cz
10:00 Sokal Dworzec ul. P.Chaykovskogo
10:30 Chervonohrad Dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
13:00 Lviv PKP, Dworcovaya, w pobliżu parkingu
15:40 Shehyni cło (UA-PL)
16:40 Medyka Urząd celny (PL)
13:00 Venezia Mestre Viale Stzione 1
15:00 Genova Dworzec autobusowy Brignole
17:00 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
20:00 Montpellier Dworzec Centralny
00:30 Barcelona
05:00 Valencia
06:00 Albacete Dworzec
07:00 Cuenca Dworzec Calle de Jorhe Torner 20
09:00 Madrid Dworzec Calle Valmojado, 293
Przewoźnik: GrandesTour
Bagaż: 1 bagaż do 35kg(100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 1 EUR/1 kg
Rabaty: 10% Emeryci
20% Dzieci 0-14 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chervonohrad - Madrid

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information