Według czasu
Według ceny

Kurs Ternopil - Roma (08:00)

Wyjazdy: 27 Paź, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru
08:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
10:30 Lviv Petrol station "WOG", ul. Strijska 122
11:40 Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
14:10 Mukachevo ul.Lavkivska 1V, Ctacja paliw OKKO
15:10 Uzhgorod o.Rozovka - klumba
16:30 Chop cło (UA-HU)
16:30 Zahony cło (HU-UA)
01:00 Tornisentmiklosh customs HU-SLO
01:00 Pince cło (HU-SI)
05:15 Fernetti cło (IT-SI)
07:30 Venezia Mestre Viale Stzione 1
09:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:25 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:45 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: ERABUS
Bagaż: 1 bagaż do 30kg za darmo, każdy dodatkowy 30 UAH/1 kg
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie, dopłata 30uah/kg
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci
10% Grupa od 6 osób
30% Dzieci 0-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Ternopil - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information