Według czasu
Według ceny

Kurs Kalush - Kyiv

19:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
19:50 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
21:05 Monastyryska Dworzec, ul.T.Shevchenka 58
22:45 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
01:10 Dubno ul. D.Galitskogo
02:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
03:11 Goshcha Dworzec, ul.Rivnenska 16
03:46 Korets Dworzec, ul. Kievska 115A
04:20 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
05:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:30 Korostyshiv Dworzec, ul.Bilshovicka 30/2
08:30 Kiev Dworzec, pr. Nauki 1
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kalush - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information