Według czasu
Według ceny

Kurs Kalush - Kyiv

19:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
19:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
21:05 Monastyryska Dworzec ul.T.Shevchenka, 58
22:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
01:10 Dubno vul. D.Galitskogo
02:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
03:11 Goshcha Dworzec ul.Rivnenska, 16
03:46 Korets Dworzec autobusowy, ul. Kievska 115A
04:20 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
05:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:30 Korostyshiv Dworzec autobusowy, ul.Bilshovicka 30/2
08:30 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kalush - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information